MarcomMall
חיפוש באתר
חיפוש באינדקס
קטגורייה/תחום עיסוק
תת קטגורייה
איזור בארץ
חיפוש לפי שם

אוגמנטד ריאליטי - כלי להעצמת המסר ללקוח- מומלץ מרקום מול

למי שעדיין לא מכיר את המונח אוגמנטד ריאליטי או "מציאות מרובדת", זה השילוב בין מציאות אמיתית למציאות "ממוחשבת וירטואלית" . הרעיון העיקרי שעומד מאחורי המונח הינו שימוש בטכנולוגיה קיימת להציג מציאות (כגון מצלמות וכו') עליה "נשתלים" בזמן אמת תכנים ממוחשבים המציגים מידע בעל ערך מוסף לצופה. יכולות גרפיות אלה יכולות להיות יכולות זיהוי תמונה, זיהוי פנים, זיהוי עצמים, זיהוי מיקום ועוד. התכנים הממוחשבים אינם קבועים ויכולים להיות בעלי ערך שיווקי, פירסומי, אינפורמטיבי או כל כיוון אחר בוא יחפוץ מפיץ המסר.

כיום קיימים מגוון רחב של יישומים אפשריים לאוגמנטד ריאליטי בתעשיית הבידור והפרסום:

אוגמנטד ריאליטי לעולם התערוכות: "בתחום השיווק הדיגיטלי" קיימים מספר אפשרויות שיווק חדשניות. לדוגמא שיווק בתערוכות באמצעות עמדות שמורכבות ממסך ומצלמה. האורחים בתערוכה מציגים למצלמה את הפרוספקט שהוכן מראש על ידי החברה (או כל גרפיקה אחרת עליה הופעל הקוד) והמוצר "מתעורר לחיים", ניתן להפעיל סרט המציד את המוצר שלכם, קריינות המסבירה על החברה ועוד..

אוגמנטד ריאליטי לעולם האינטרנטי: למעשה, מאחר ולכל גולש כיום קיימת מצלמת רשת (בין אם היא מותקנת על מחשב נייח או נייד) והגישה לרשת היא מהירה וחופשית, ניתן היום לקדם ביתר קלות קמפיינים אינטראקטיבים לקהל גולשים רחב ללא צורך בהפקות טכנולוגיות יקרות.

אוגמנטד ריאליטי לעולם המשחקים: כיום, באמצעות מכשירים דוגמת אייפון, N97 ושאר מכשירי הדור 3.5 הכוללים מצלמה בצד אחד ומסך גדול בצד שני, ניתן לייצר אוגמנטד ריאליטי ללא כל בעיה אשר יכולות לספק ללקוח חוויית משחק ייחודית וחדשנית. (ניתן לראות דוגמאות לאפליקציות כאלה בפרק הראשון (או השני) של "מסודרים 2" ובאתר youtube).

אוגמנטד ריאליטי בעולם הקולנוע: אולפנים בהוליווד כבר אימצו את רעיון האוגמנטד ריאליטי וניתן לראות מספר קמפיינים שנעשו עבור "לילה במוזיאון 2" ,"רובוטריקים 2", "Star-Trek" ו "AVATAR".

ניתן לצפות שימושים השונים ובאיכויות השונות של האוגמנטד ריאליטי באתר של TotalImmersion הצרפתית בדף גלריית הוידאו ואף ניתן לחוות ולהתנסות בבית באמצעות מצלמת רשת פשוטה.

בית ההפקה Dreams & Magic Ltd הפועל בשיתוף עם קבוצת אופטימום אשר פיתחה מנוע להפעלת תוכנת אוגמנטד ריאליטי, יוצרים ביחד שילוב מנצח בין כל המרכיבים החיוניים והדרושים להפקת אוגמנטד ריאליטי ,תחת קורת גג אחת. אנו מקפידים להיות חלוצים בתחום הקריאטיב, להקפיד על רמת ביצוע גבוהה וללוות את הלקוח לאורך הפרוייקט ועד לסיומו.

בכל שאלה ניתן לפנות ישירות לחברה 

חזרה לראש הטיפ

חזרה ל ניוזלטר מרקום מול גליון מרץ

ל טיפים שיווקיים נוספים

הדפסשלח לחבר

אודות מרקום

טיפים והמלצות אינדקס ספקים מצגות מולטימדיה עיצוב מצגות

עמוד הבית

פרסום באתר עיצוב גרפי סרטי תדמית רעיונות שיווקיים

פורום מרקום

כתבות ומאמרים תרגום ועריכה דפוס דיגיטלי מוצרי פרסום
סיפורי הצלחה מיתוג ביתן לתערוכה עיצוב ובניית אתר יחסי ציבור
מרקום ניוזלטר קורס מרקום מתקני תצוגה בנייה וקידום אתר שלומית הרץ
סדנאות מרקום כתיבה שיווקית מיתוג עסקי עיצוב פלאש דרושים מרקום
אירועים עסקיים מפת האתר כנסים וארועים עיצוב אריזות

קידום אתרים

כנס מרקום מדיה חברתית שיפוצים והתקנות
דרונט בניית אתרים
כל הזכויות שמורות למרקום מול 2009 studio-touch