MarcomMall
חיפוש באתר
חיפוש באינדקס
קטגורייה/תחום עיסוק
תת קטגורייה
איזור בארץ
חיפוש לפי שם

הפתעות לראש השנה

בעוד שבוע נחגוג כולנו את ראש השנה העברית ולאחר מכן עוד כמה חגים הבאים עלינו לטובה. לקראת ראש השנה נשלח כולנו ברכות שנה טובה ללקוחות, לשותפים ולשאר אנשי קשר. הנה כמה רעיונות לשדרוג:

ברכה אישית
בנוסף לברכה המעוצבת הסטנדרטית, אפשר וכדאי להוסיף כמה מילים אישיות שיהפכו את הנמען למיוחד, ולא סתם חלק מרשימה. שילוב השם בברכה הוא כמובן צעד ראשון, אבל ניתן גם להוסיף כמה מילים ביחס לקשר שיש לחברה עם אותו אדם שיתנו לו להרגיש שחשבו עליו.

מתנה
מתנות זה נורא כיף ויש מבחר גדול ומגוון של מתנות קטנות וגדולות שאפשר לתת לכבוד השנה החדשה. אני באופן אישי מאוד אוהבת שוקולד, כי זה משמח באופן מיידי, אבל גם מוצרי פרסום למשרד עם לוגו של החברה מאוד פופולריים כי הם משאירים את המותג על השולחן לאורך כל השנה.
אפשרות נוספת היא מתנה, אפילו לא שימושית, המתקשרת לערכי המותג. למשל, חברת הפקות שלקוחותיה בעיקר אנשי הדרכה ומשאבי אנוש חילקה פוסטר ב עיצוב גרפי עם מסרים אישיים חיוביים לתלייה במשרד. לא כולם יתלו, אבל כל מי שקיבל את הפוסטר התלהב ומי שיתלה אותו בוודאי יקשר את החברה עם ערכים של עידוד וחשיבה חיובית.

מסר מהלב
בעסקים קטנים, או כאלו המבוססים על שירות אישי, יש מקום לשליחת ברכת שנה טובה רגשית או הגותית יותר, שתהווה מעין הצהרת כוונות לשנה הקרבה. קל יותר לשלוח ברכה כללית, אבל מסר שחושף את האמונות והכוונות של בעלי העסק יכול לקרב מאוד את הנמענים.

שנה טובה מושקעת
כל שנה יש ראש השנה ולא תמיד אפשר להפתיע עם דברים מופלאים. לרוב, השקעה נוספת, אפילו קטנה, בברכה עצמה, תיתן אפקט גדול. בתקופה שבה אנשים מקבלים הרבה ברכות שנה טובה, ניתן להבליט את הברכה שלכם על ידי טכניקת דפוס מיוחדת כגון חיתוך מיוחד (cut out), קיפול מקורי, הולוגרמה, ועוד ועוד.

ניתן גם להשקיע ברשת ולהפיק סרטון אנימציה או וידאו המשגר ברכה עשירה ומעניינת יותר. כיוון נוסף ונחמד הוא להשתובב עם קומיקס או קריקטורה מצחיקים לכבוד החג.

בוודאי יש עוד רעיונות רבים לברכות שנה טובה שישמחו את שולחיהן ומקבליהן כאחד. אתם מוזמנים לחלוק פה בתגובות והעיקר – שתהיה לכולנו שנה נהדרת.

 
נכתב על ידי עינת אדר, שותפה בסוכנות שיווק  Marketing First ואשת תקשורת שיווקית.

לפרופיל העסקי של  Marketing First בפורטל מרקום מול

חזרה ל ניוזלטרמרקום מול ספטמבר 2011 

חזרה לראש הכתבה

הדפסשלח לחבר

אודות מרקום

טיפים והמלצות אינדקס ספקים מצגות מולטימדיה עיצוב מצגות

עמוד הבית

פרסום באתר עיצוב גרפי סרטי תדמית רעיונות שיווקיים

פורום מרקום

כתבות ומאמרים תרגום ועריכה דפוס דיגיטלי מוצרי פרסום
סיפורי הצלחה מיתוג ביתן לתערוכה עיצוב ובניית אתר יחסי ציבור
מרקום ניוזלטר קורס מרקום מתקני תצוגה בנייה וקידום אתר שלומית הרץ
סדנאות מרקום כתיבה שיווקית מיתוג עסקי עיצוב פלאש דרושים מרקום
אירועים עסקיים מפת האתר כנסים וארועים עיצוב אריזות

קידום אתרים

כנס מרקום מדיה חברתית שיפוצים והתקנות
דרונט בניית אתרים
כל הזכויות שמורות למרקום מול 2009 studio-touch