MarcomMall
חיפוש באתר
חיפוש באינדקס
קטגורייה/תחום עיסוק
תת קטגורייה
איזור בארץ
חיפוש לפי שם

חברת לינקאלון מקדמת את ADMS באינטרנט

רקע

חברת ADMS Solutions פיתחה מערכת של ארכיון דיגיטלי מתקדם באמצעותו ניתן לסרוק מסמכים מכל סוג החל ממסמכים רגילים ועד למסמכים מרובי נתונים. החברה הינה קטנה יחסית ומשאבי השיווק שלה אינם גדולים. ADMS החליטה לעשות מעשה ולהשקיע את כל תקציב השיווק שלה באינטרנט ולקדם את מכירות החברה במנועי חיפוש בלבד. לשם כך, היא גייסה לעזרתה את לינקלאון.

חברת לינקאלון מתמחה במתן פתרונות שיווק באינטרנט החל מ קידום אתרים דרך קמפיינים בגוגל ואף ניהול פרופילים במדיה חברתית.

האתגר

עד לתחילת העבודה המשותפת, חברת ADMS פעלה לבד במנועי החיפוש וניסתה לקדם את האתר שלה בעצמה. למרות מאמציה הרבים לא הצליחה החברה לעבור את מחסום העמודים הראשונים בגוגל ולא זכתה לחשיפה משמעותית במילות החיפוש החשובות לה לקידום מכירות החברה. המטרה שלשמה הועברו המושכות לחברת לינקלאון, היא להפוך את חברת ADMS לסמכות בלעדית ולמובילה בתחום סריקת המסמכים בזירת העסקים המרכזית של עולם האינטרנט – גוגל.

הפתרון והתהליך

הפתרון שהציעה חברת לינקאלון לחברת ADMS הוא שיווק באינטרנט בגישת Internet-findability. כלומר, יצירת נקודות גישה רבות ואיכותיות ככל האפשר לחברה. המדובר הוא לנצל כל מאמר או אזכור של החברה בגוגל שיוביל לאתר החברה. האזכורים יכולים להתבצע בפורמט טקסט, וידאו, תמונות וכדומה. וכולם יקודמו במסגרת ה-universal search של גוגל. קודם לתחילת העבודה, חברת לינקלאון למדה על הפתרון ש ADMS משווקת ועל יתרונותיו, לאחר מכן בוצע תחקיר מקיף על מילות החיפוש שרלוונטיות לפתרונות שמציעה החברה ונבדקו המתחרים בתחום. כל חיפוש של ביטוי מפתח שרלוונטי לקהל היעד שהוגדר על ידי החברה מוביל לדף ספציפי באתר שמתעסק בנפרד בתחום. כלומר, חיפוש של הביטוי "סריקת מסמכים" יוביל לדף שמסביר איך המערכת המתקדמת שפיתחה החברה מבצעת סריקת מסמכים ומאפשרת לאחזר אותם בצורה פשוטה וידידותית ומותאמת ללקוח בצורה שמשאירה מאחור את המתחרים של החברה בארץ. חיפוש של הביטוי "סריקת תמונות" לא יוביל לדף הבית של החברה ולא לדף שמתעסק ב"סריקת מסמכים" אלא לדף הספציפי שמתאר את יתרונות המערכת בסריקת תמונות באופן איכותי.

התוצאה

בתהליך ממוקד ומושקע, הצליחו חברות לינקאלון ו ADMS להופיע בעמודים הראשונים בגוגל בכל מילות החיפוש שהוגדרו. חברת ADMS מקבלת היום מגוגל פניות מהחברות המובילות במשק.

בחיפוש הביטוי "סריקת מסמכים" ADMS תופסת שלוש מתוך עשר התוצאות הראשונות בגוגל:

מקום 3 קישור לדף המדבר על "סריקת מסמכים" באתר הישן של ADMS אותו גם קידמה לינקאלון

מקום 8 קישור למאמר שמפורסם באתר שיתוף מאמרים אותו כתבה וקידמה לינקאלון .

מקום 9 הדף הספציפי באתר החדש של ADMS המפרט על פתרון "סריקת מסמכים".

חיפוש הביטוי החשוב השני "ארכיון דיגיטלי" מראה פריסה מרשימה לא פחות.

סיכום וציטוט מהלקוח

שי חליף, מנכ"ל ADMS SOLUTINS; "העבודה של לינקאלון היא מדהימה. בתור חברה חדשה וקטנה ללא תקציבי שיווק גדולים השתמשנו עד עכשיו רק בקידום בגוגל. בזכות העבודה הקשה של לינקלאון פונות אלינו החברות הגדולות ביותר במשק. למרות שבהתחלה היינו סקפטיים, הלכנו עם ההתלהבות והמקוריות של לינקאלון. אני לא חושב שיש לנו היום תחליף יעיל יותר משיווק בשיטת ה-internet findability כדי לקדם את מערכת הארכיון הדיגיטלי שפיתחנו"

נכתב על ידי דרור אלון, מנכ"ל חברת לינקאלון – חברה המתמחה בשיווק באינטרנט בגישת Internet-findability וב שיווק ברשתות חברתיות


חזרה לניוזלטר מרקום מול דצמבר 2010

חזרה לראש הכתבה

הדפסשלח לחבר

אודות מרקום

טיפים והמלצות אינדקס ספקים מצגות מולטימדיה עיצוב מצגות

עמוד הבית

פרסום באתר עיצוב גרפי סרטי תדמית רעיונות שיווקיים

פורום מרקום

כתבות ומאמרים תרגום ועריכה דפוס דיגיטלי מוצרי פרסום
סיפורי הצלחה מיתוג ביתן לתערוכה עיצוב ובניית אתר יחסי ציבור
מרקום ניוזלטר קורס מרקום מתקני תצוגה בנייה וקידום אתר שלומית הרץ
סדנאות מרקום כתיבה שיווקית מיתוג עסקי עיצוב פלאש דרושים מרקום
אירועים עסקיים מפת האתר כנסים וארועים עיצוב אריזות

קידום אתרים

כנס מרקום מדיה חברתית שיפוצים והתקנות
דרונט בניית אתרים
כל הזכויות שמורות למרקום מול 2009 studio-touch