MarcomMall
חיפוש באתר
חיפוש באינדקס
קטגורייה/תחום עיסוק
תת קטגורייה
איזור בארץ
חיפוש לפי שם

כנס מטריקס- מסטוצים למערכות יחסים מניבות

בתאריך 24.11.2010 השתתפתי בכנס שיווק יוצא דופן, כנס שבו חברו מטריקס, המרכז הישראלי לניהול ומרכז הקונגרסים, בנייני האומה בי-ם על מנת להעניק למשתתפים חוויית לקוח מפנקת, עתירה בתשומת לב, תכנים מעשירים ואלפי תובנות הנוגעות לאתגרים ולהזדמנויות של השיווק בעידן של מהפכה מתמדת.
 
השתתפו בכנס סמנכ"לי שיווק, מנהלי תקשורת שיווקית, מנהלי דיגיטל, אינטרנט ומדיה חברתית מן הארגונים המובילים בארץ, ביניהם: ורד סאני, מנהלת מותג בשטראוס גרופ,  ענבל דותן,  מנהלת ניו מדיה ומרקום בחברת iDigital,  אלינור לוינסון, מנהלת דיגיטל, מגדל שוקי הון,  קרן רז מנהלת שיווק ושי דויטש מנהל הדיגיטל בישרוטל, יהודה ברגר, מנהל תקשורת שיווקית בנק לאומי, ענת גיסין, מנהלת תקשורת שיווקית בדפי זהב, ורד צור, סמנכ"ל שיווק בקומברס, איתי צמיד, מנהל דיגיטל בערוץ 10, עמית דניאל, סמנכ"ל שיווק בסטארהום, אביעד בריד, סמנכ"ל שיווק בכרמל אולפנים וקרני ברזיס, מנהלת שיווק בטרם- רפואת חירום ועוד.

הבוקר התחיל בסיור קסום בסמטאות נחלאות שהסתיים בבליל של ריחות וצבעים בשוק מחנה יהודה. עם החזרה לבנייני האומה פתחה גילי רון, סמנכ"ל שיווק ושיתופי פעולה, מטריקס והציגה את נקודת המוצא של הכנס כולו 9 "היום, הלקוח שלנו נמצא בכל מקום ובכל נקודת זמן ותפקידנו כמנהלי שיווק לספק בדיוק את מה שהוא רוצה, מתי שהוא רוצה ובמקום בו הוא נמצא כחוויה אחת מתמשכת, שמספקת ערך וניתנת למדידה וכימות". המשיכו את דבריה, עם שלל דוגמאות
וסיפורי הצלחה, מנהלי מרכזי ההתמחות של מטריקס שהציגו כלים ודוגמאות מהשטח איך ליישם ולהתמודד בהצלחה עם האתגרים באינטרנט, במובייל ובתחום חוויית המשתמש, וכיצד כל אלו מתמזגים לכדי מתודולוגיה רב-ערוצית ותמהיל רב-ערוצי מתוכנן, מנוהל ובר-מדידה. 

בפאנל בנושא "שיווק במהפכה מתמדת" שהנחה אסף דותן, מנכ"ל חברת ייעוץ לאסטרטגיה ופעילות דיגיטלית, נחשפו מספר הצלחות של אסטרטגיות שיווקיות של הארגונים הגדולים: לאומי פתחו עשרת אלפים חשבונות בנק, בעקבות קמפיין סבתא עליזה שחילקה מעות של חנוכה בפייסבוק, שטראוס פתחה למילקי עמוד בפייסבוק ובפרק זמן של פחות משנה, הצטרפו לדף למעלה מ- 85,000 חברים, 100 סטודנטים חדשים של המכללה למינהל הכירו באתר המיני סייט שפתחה המכללה, עוד לפני תחילת שנת הלימודים, וארגנו מסיבה.

ד"ר יוסי בהגון, מנהל הרפואה המקוונת בשירותי  כללית, אשר חתם את הכנס דיווח כי החל מן השבוע הבא יוכלו לקוחות הכללית, בלחיצת מקש אחת על המובייל שלהם, לצפות בתרופות שהם נוטלים, אופן השימוש בהם, אזהרות הנוגעות לנטילה ואף להתייעץ באופן אישי עם רופא. ד"ר בהגון תיאר בצורה מוחשית ומשכנעת את תהליכי הפיתוח הדיגיטלי המרשימים שבצעה הכללית בשנה האחרונה בשיתוף עם מטריקס, ואת התועלות רבות הערך שצומחות מכך לארגון וללקוחותיו. 

הכנס הסתיים בסיור מרהיב באולמות בנייני האומה ובארוחת צהריים כיד המלך על בימת התיאטרון הגדול. 

    
טיול בשוק מחנה יהודה                                    מופע אקרובטי לפני ארוחת הצהריים על הבמה 

חזרה לראש הכתבה 


חזרה לניוזלטר מרקום מול דצמבר 2010

הדפסשלח לחבר

אודות מרקום

טיפים והמלצות אינדקס ספקים מצגות מולטימדיה עיצוב מצגות

עמוד הבית

פרסום באתר עיצוב גרפי סרטי תדמית רעיונות שיווקיים

פורום מרקום

כתבות ומאמרים תרגום ועריכה דפוס דיגיטלי מוצרי פרסום
סיפורי הצלחה מיתוג ביתן לתערוכה עיצוב ובניית אתר יחסי ציבור
מרקום ניוזלטר קורס מרקום מתקני תצוגה בנייה וקידום אתר שלומית הרץ
סדנאות מרקום כתיבה שיווקית מיתוג עסקי עיצוב פלאש דרושים מרקום
אירועים עסקיים מפת האתר כנסים וארועים עיצוב אריזות

קידום אתרים

כנס מרקום מדיה חברתית שיפוצים והתקנות
דרונט בניית אתרים
כל הזכויות שמורות למרקום מול 2009 studio-touch