MarcomMall
חיפוש באתר
חיפוש באינדקס
קטגורייה/תחום עיסוק
תת קטגורייה
איזור בארץ
חיפוש לפי שם

שולחן עגול בחברת מטריקס בנושא רב ערוציות

בתאריך 28 ביולי, השתתפתי בשולחן עגול אשר קיימה חברת מטריקס למנהלי תקשורת שיווקית, תחת הכותרת: "לקוחות מנגה, ארגונים ממאדים", אשר עסק בשאלה מהי רב-ערוציות ואיך היא מסייעת למקסום הקשר עם הלקוח. המטרה בשולחן העגול היתה, לחשוף בפני מנהלי תקשורת שיווקית את היכולות הטכנולוגיים של חברת מטריקס להגשים את חלום הרב ערוציות בין החברה לבין לקוחותיה. מאחר שמנהלי תקשורת שיווקית הם יוצרי התכנים השיווקיים של החברה, חשוב היה להציג בפניהם את מגוון הטכנולוגיות העומדות לרשותם ואת הכלים למדידת הצלחה בכל ערוץ.

לשולחן העגול הגיעו מנהלי התקשורת השיווקית של כלכליסט, מורז, מרכז רפואי איכילוב, כלל פיננסים, פריץ קומפניס, טמבור, תנובה, אלטשולר שחם, תעשייה אווירית, שיכון ובינוי נדל"ן, קליל תעשיות, סלטרו, מכבי שירותי בריאות ועוד.

גילי רון, סמנכ"ל שיווק ושיתופי פעולה במטריקס הציגה את התפיסה הרב-ערוצית שפיתחה החברה ואת העובדה כי כחברה גדולה הכוללת מרכזי התמחות המציעים פתרונות בכל ערוץ, יש לה את היכולת ללוות חברות מן השלב הראשון של תכנון אסטרטגיה רב-ערוצית ועד פיתוח טכנו-עסקי של כל ערוץ וערוץ, במסגרת התפיסה כולה. כמו גם, לתת מענה נקודתי יותר לחברות שמתעניינות באפליקציה ספציפית למובייל, לדיוור, לממשק משתמש, לאינטרנט, ל- CRM ועוד. 

     

"היום, אנשי השיווק הם הקטליזטור להובלת השינוי בתקשורת שבין הארגון ללקוחותיו, והם אלו שיכולים להובילם לעבר מערכת יחסים ארוכת טווח ומניבה. אך על מנת להצליח במשימה זו, חייבים אנשי השיווק להיחשף לטכנולוגיה ולעבוד בשיתוף עם ה- CIO, רק כך יצליחו להוביל שינוי בארגון. מנהלי השיווק לוקחים חלק משמעותי בתהליכי הפיתוח הרב-ערוצי של הארגון, כמי שמכירים הכי טוב את הצרכים של הלקוחות שלהם ויודעים להציג את בקשותיהם העסקיות והשיווקיות לאנשי הטכנולוגיה" אומרת רון. 

לטענת גילי רון, המנמ"ר הוא הלקוח של חברת מטריקס ואנשי השיווק, אשר אחראים על פיתוח הקשר עם לקוחות החברה והעברת המסרים השיווקיים שלה, הם הלקוחות של המנמ"ר. מטרתנו הינה לעורר את התעניינותם ולידע אותם במערכות הרב ערוציות הקיימות במטריקס וכיצד ניתן באמצעותם להיטיב את התקשורת הישירה והעקיפה בין הארגון ללקוחותיו." מטריקס תמשיך להזמין אליה מנהלי שיווק על מנת ללמד אותם כיצד ליישם הלכה למעשה פתרונות רב-ערוציים חדשניים בארגון.

גלית הלוי, סגנית מנהל השיווק הארצי של מכבי שירותי בריאות, סיפרה על החזון הרב-ערוצי שלה והמחישה כיצד אתר האינטרנט, שהקימה עבורה מטריקס אינטרנט, משרת אותה ואת קהל לקוחותיה בחיי היומיום. "אנשי השיווק ואנשי מערכות המידע צריכים לצעוד יד ביד על מנת להגשים את החזון הרב-ערוצי ולתת דחיפה משמעותית לארגון. כמי שאחראית על כל תחום האינטרנט במכבי, אני מקפידה להבין לעומק את היכולות והשינויים הטכנולוגיים מבלי לוותר על הדרישות שלי כאשת שיווק. זמן ממוצע של גולש באתר מכבי הוא 3 דקות, המשמעות של זה מבחינתי היא שהצלחנו לייצר תוכן שמעניין את הגולשים שלי".לכל המעוניינים להשתתף במפגש שולחן עגול הבא של חברת מטריקס מוזמנים ליצור קשר עם שחף ויינר-איתן מנהלת השיווק של מטריקס במייל: shachafva@matrix.co.il

את הידיעה על האירוע וצילומים העבירה ענת מסינג ממשרד יחסי הציבור אל מדיה.


חזרה לראש הכתבה


חזרה לניוזלטר מרקום מול אוגוסט 2010

 

הדפסשלח לחבר

אודות מרקום

טיפים והמלצות אינדקס ספקים מצגות מולטימדיה עיצוב מצגות

עמוד הבית

פרסום באתר עיצוב גרפי סרטי תדמית רעיונות שיווקיים

פורום מרקום

כתבות ומאמרים תרגום ועריכה דפוס דיגיטלי מוצרי פרסום
סיפורי הצלחה מיתוג ביתן לתערוכה עיצוב ובניית אתר יחסי ציבור
מרקום ניוזלטר קורס מרקום מתקני תצוגה בנייה וקידום אתר שלומית הרץ
סדנאות מרקום כתיבה שיווקית מיתוג עסקי עיצוב פלאש דרושים מרקום
אירועים עסקיים מפת האתר כנסים וארועים עיצוב אריזות

קידום אתרים

כנס מרקום מדיה חברתית שיפוצים והתקנות
דרונט בניית אתרים
כל הזכויות שמורות למרקום מול 2009 studio-touch